سرویس ارسال رایگان به صورت شبانه روزی

داروهای توصیه شده توسط پزشک را با قیمت های مناسب پیدا کنید.

دارو و هر محصولی که از داروخانه نیاز دارید رو در کمتر از ۳ ساعت به دستتون میرسونه

مولتی ویتامین

مولتی ویتامین مکمل هایی هستند که در جهان استفاده می شود
و محبوبیت آنها در چند دهه
گذشته به سرعت افزایش یافته است.

مکمل غذایی

شامل ویتامین ها، مواد معدنی، پروتئین ها، اسیدهای آمینه ها می باشند.مکمل های غذایی به صورت قرص، کپسول، یا مایعات نوشیدنی استفاده می شوند.

مکمل دارویی

مکمل دارویی نوعی مکمل است که برای تامین مواد مغذی مورد نیاز بدن و جلوگیری از ابتلا به بیماری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

داروخانه در خانه شماست

ورود به داروخانه شخصی

ویزیت پزشک در منزل

یکی از خدمات پیشرو سلامت ارائه سرویس ویزیت پزشک در منزل می باشد. ویزیت پزشک عمومی، متخصص، فوق تخصص و پزشک ویژه از جمله مواردی هستند که توسط پیشرو سلامت به بیماران ارائه داده می شوند. مجموعه پیشرو سلامت به صورت شبانه روزی آماده خدمات رسانی بوده

پیشگیری بهتر از درمان

گروهی از افراد مثل کودکان و سالمندان، بایستی تحت مراقبت های بهداشتی قرار بگیرند تا از بروز بیماری در آن ها پیشگیری به عمل آید. زیرا هر دو گروه افراد، در سن حساسی هستند که بهتر است تا حد ممکن بیمار نشوند.این روند نظمی در بهداشت و سلامت فردی ایجاد می کند.

دارو خود را سفارش دهید

در فروشگاه اینترنتی دارو انواع محصولات مختلف بهداشتی و دارویی ارائه می شود که لیست آن ها در ادامه ارائه شده است. برای این که آشنایی هر چه بیشتری در مورد نحوه خدمات ارائه شده در این زمینه داشته باشید، می توانید مطالبی را که در مورد هر یک از آن ها بیان شده را مطالعه نمایید.

مدیریت خانواده

مشاهده تاریخچه پزشکی

تمامی خدمات پیشرو سلامت

انواع مراقبت دارویی برای شما و خانواده تان

بخش مراقبت های دارویی پیشرو سلامت دوستدار ایمنی بیمار و پیشرو در جلب رضایت مندی بیماران است

تخفیف

۱۵%

برای سفارش بالای ۲۰۰ هزار تومان

ارسال رایگان

داروهای مورد نیاز همیشه در انبار موجود است

بعضی از داروخانه ها برای اینکه مردم بتوانند خرید بهتری داشته باشند قیمت های آنلاین خود را با هرنه کمتری نسبت به خرید حضوری می دهند.بعضی از داروخانه ها برای شما این امکان را دارند که اگر نسخه یا خریدتان را تا مدت ۲۴ ساعت نخواستید مرجوع و پول خود را پس بگیرید.

دکترهای تایید شده

تمامی دکترها دارای تاییدیه نظام پزشکی می باشند

همه ی ما تا به حال با دکترهای با تجربه و حرفه ای ملاقات کرده ایم که با دقت و دلسوزانه نسبت به نگرانی های ما واکنش نشان می دهند و رفتار محترمانه و دوستانه ای با بیماران خود ایجاد می کنند.

پشتیبانی شبانه روزی

مشاوره آنلاین با کارشناسان

پیشرو سلامت زیرساخت مشاوره پزشکی آنلاین را فراهم آورده تا هموطنان عزیزمان در صورت عدم تمایل به حضور در مطب پزشک و به جهت صرفه جویی در زمان، اینترنتی و ۲۴ ساعته، مشاوره تلفنی، متنی، صوتی و تصویری از بهترین پزشکان ایران در زمینه های عمومی و تخصصی پزشکی؛ با کمترین هزینه و با توجه به تمایل پزشک رایگان دریافت کنند

سایر خدمات

نتیجه ای پیدا نشد

صفحه مورد نظر شما یافت نشد. سعی کنید جستجوی خود را انجام دهید یا از ناحیه بالا برای تعیین پست استفاده کنید.

تلفن

۴۸۰۰ ۵۷۳ ۹۳۵(۹۸+)

آدرس

شیراز
ستارخان، عفیف آباد، شماره ۹

ایمیل

info@pp-co.ir

مراجعه حضوری

روزهای عادی: ۸ الی ۱۷
روزهای تعطیل: ۸ الی ۱۳