ما به سلامتی شما متعهد هستیم

پزشکان ما به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستند

ما ماموریم به ارائه خدمات حرفه ای و توصیه های بهداشتی

بیشتر بیماران مبتلا به عارضه کرونای جدید علائم تنفسی مثل سرماخوردگی دارند که با استراحت و دیگر مراقبت‌های اولیه خوب می‌شوند.
شستشوی دست‌ها و صورت بطور مرتب انجام شود.

N

پزشک متخصص داخلی

پزشک داخلی برای تشخیص و درمان بیماری های داخلی علم و تجربه بیشتری دارد.تمرکز این پزشکان در بیماری های بزرگسالان است.
N

پزشک متخصص مغز و اعصاب

پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) درمان بیماری های سیستم عصبی مرکزی و محیطی را انجام میدهد.
N

پزشک متخصص ارتوپد

متخصص ارتوپد مشکلات و بیماری هایی که در سیستم حرکتی فرد تاثیر گذاشته است را درمان می کند و تمرکز این متخصص در استخوان و مفاصل است.
N

پزشک متخصص اورولوژی

متخصص ارولوژی در تشخیص و درمانی بیماری های مربوط به کلیه،غدد،مثانه گوارش، کبد،دستگاه تناسلی فعالیت می کند.
N

پزشک متخصص اطفال

متخصص اطفال اختصاصی برای بیماری ها و مسائل مربوط به رشد کودک،سلامتی جسمی و روانی کودک و فیزیکی کار میکند.
N

پزشک متخصص گوارش

برای درمان بیماری هایی که به قسمت های گوارشی بدن که شامل دهان، معده، روده، مری،کبد و … مربوط است میتوانید از پزشک متخصص گوارشی استفاده کنید.

هزینه‌ی ویزیت پزشک متخصص در منزل

خدمات ما

اگر نیاز به ویزیت پزشک متخصص در منزل دارید و امکان مراجعه به مراکز درمانی ندارید ما پزشکان از همه تخصص ها را به منزل شما اعزام می کنیم.بسیاری از خدماتی که در بیمارستان یا مطب انجام می شود. در منزل شما هم قابل انجام است.بیماران بسیاری به ‌واسطه‌ی بیماری و مشکلات فیزیکی و جسمی، توانایی خروج از منزل و رفتن به مراکز درمانی را ندارند.از سوی دیگر، بسیاری از مراکز درمانی و ساختمان‌های پزشکان برای تردد افراد بیمار و کم‌توان بهینه‌سازی نشده‌اند و آمدوشد در این ساختمان‌ها و اماکن برای بیماران و همراهان آن‌ها، مشکل مضاعفی است.

بررسی عمومی حال بیمار

اینکه بتوانید سلامتی خود را بررسی کنید یک کار عالی است. بررسی های منظم پزشکی و بهداشتی برای کودکان و افراد مسن ضروری است. با یک تماس با هوم ویزیت در مورد سلامتی خانواده خود مطمئن شوید.

مراقبت قلب و عروق

آمارها هم نشان می دهد شایع ترین علت مرگ در کشور، ایست قلبی است. به خاطر همین است که این ترکیب کلماتی روزمره زیاد گفته و شنیده می شود. ایست قلبی سن و سال نمی شناسد

مراقبت فوری

پزشکان فوری پزشکی مراقبت راحت را برای بیمارانی که نمی توانند به هر دلیلی به پزشک خود توجه کنند یا فقط یک گزینه سریع و راحت تر را دریافت کنند، در صورتی که دفتر پزشکان مراقبت های اولیه شلوغ

مراقبت دیابتی

یک بیمار دیابتی نیاز به نظارت منظم بر فشار خون و قند خون دارد. جدا از آن ، مشاوره پزشک نیز هر سه ماه یکبار ضروری است.پزشک باتجربه شما را از طریق رژیم غذایی و داروهای مناسب راهنمایی می کند.

مراقب ارتوپدی

خدمات ویزیت منزل پزشک برای افرادی که
از شرایط ارتوپدی مانند شکستگی ، تعویض مفصل ، آرتروز و غیره
رنج می برند بسیار مفید است. سیاری از این بیماران قادر به حرکت صحیح نیستند.

مراقبت قبل از بستری

بیماران قبلی بعد از بستری شدن در بیمارستان و انتقال به منزل باید تحت نظر باشند.در صورت عدم رعایت مراقبت های مناسب و داروهای درمانی ممکن است اشتباهات زیادی اتفاق بیفتد.

سلامتی شما از اینجا شروع می شود

فوریت های پرشکی سریعا در خدمت شماست

تماس — ۰۹۳۵۵۷۳۴۸۰۰

بسیاری از افرادی که در مراقبت فوری کار می کنند مانند ماهیت فوری آن – آنها پس از اینکه یک بیمار به یک اداره می آید، سریع می چرخد. بیماران با مشکل مواجه میشوند، و معمولا با اصلاح نوعی ترک میشوند. پزشکان و ارائه دهندگان که خدمات مراقبت فوری را ترجیح می دهند، کسانی هستند که از داشتن یک مسئله پزشکی در یک دیدار لذت می برند و بیمار را به راه خود می فرستند.

رضا کابلی

بیمار

مراقبت های بهداشتی بهتر ماموریت ما است.

متخصصین ما شبانه روز در خدمت شما هستند

۴۸۰۰ ۵۷۳ ۹۳۵ (۹۸+)

info@pp-co.ir

کارگر شمالی، خیابان سوم